Hakkımızda

Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte ev, iş yeri ve kısaca yaşadığımız bütün yaşam alanlarında birçok teknolojik ürünler kullanmaya başladık. Beyaz eşyalar, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Çamaşır kurutma makinesi, Klima, Kombi, Fırın, Elektrik süpürgesi, Televizyon, Uydu ve Akıllı süpürgeler gibi ürünler hayatımızın bir parçası oldu. Bu son derece ileri teknoloji ile üretilen beyaz eşyalar arılandığında mutlaka bir teknik servisten yardım alıp tamirini yaptırmanız gerekmektedir.

Peki ya küçük arızalar için yetkili servis ya da özel beyaz eşya servislerini çağırmak zorunda değilsiniz desem inanır mısınız? ArizaBul.Com teknik ekibi sizlere yaşadığınız beyaz eşya arızalarının sorunlarını bularak, hata kodlarının ne anlama geldiğini bularak ve hatta arızanın çözümünü anlatarak boş yere cebinizden para çıkmasını önemli ölçüde engellemektedir.

Bizler yetkili beyaz eşya servislerinde çalışmış ve bütün beyaz eşya ürünlerinin tamiri ile kullanımından anlayan profesyonel ariza bul ekibiyiz. Sizin için arıza bulur ve çözümünü anlatır. Siz ise sadece bir kaç taktik ile beyaz eşya tamirini yapacak ve “ben neymişim bee” diyerek “gururla” arkanıza yaslanacaksınız.