Çamaşır Makinesi Tamircisi, Servisi ve Onarımı

Çamaşır makinesi tamircisi ile bozulan çamaşır makinesini hızlı bir şekilde tamir, bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Size en yakın yeri bulmak ve İstanbul çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçmek için doğru yerdesiniz.

Kullandığımız beyaz eşyaların her biri şüphesiz çok değerli ve vazgeçilmez yardımcılarımızdandır. Yalnız çamaşır makinesinin yeri bir hayli farklıdır. Çünkü çamaşırları elde yıkamak oldukça zahmetlidir. Bu nedenle çamaşır makinesi arızası ile karşılaşan biri hemen aynı gün içerisinde çamaşır makinesi tamiri ya da en azından arıza tespitini yapmaya çalışır. Sizler de çamaşır makinesi tamircisine ulaşmak ve randevu almak için telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Servisi ile Kaliteli Hizmet

Çamaşır makinesi arızası ile karşılaştığınız da hangi teknik servisleri çağırıyorsunuz? Peki hangi beyaz eşya servisinin size gerçekten de kaliteli hizmet vereceğine nasıl emin olacaksınız? Bizler Arıza bul ekibi olarak İstanbul’ da çamaşır makinesi servisi işi ile uğraşan yüzlerce beyaz eşya teknisyenlerinden biriyiz. Size her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışmış ve bu zaman da kadar çamaşır makinesi tamir konusunda oldukça deneyim kazanmış beyaz eşya tamirhanesiyiz.

çamaşır makinesi tamircisi ve servisi hakkında bilgi verir
Çamaşır makinesi tamircisi – Çamaşır makinesi servisi hakkında bilgi verir.

Sizlere daha hızlı ve en kaliteli hizmeti vermek için büyük bir çaba göstermekteyiz. Müşterilerimizin bize güvenmesi ve çamaşır makinesi tamiri, onarımı, montajı, bakımı ve hatta yedek parça ihtiyaçlarını bile bizden karşılamaktadır. Siz de İstanbul çamaşır makinesi tamircisine ulaşıp randevu almak isterseniz hızlı iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Tamiri: Uzman ve Çözüm Odaklı Ekip

Evinizin vazgeçilmez yardımcısı olan çamaşır makinesinde bir arıza meydana geldiğinde hemen çamaşır makinesi tamirini yaptırmanız gerekir. Çünkü çamaşır makinesi arızaları karmaşık olmakla birlikte bazı tamir işlemlerinin günlerce sürebileceğini unutmamak gerekir. Bu nedenle çamaşır makinesi tamiri ile ilgilenen ekibin uzman ve çözüm odaklı olması gerekir.

Beyaz eşya servisi departmanımızda çalışan çamaşır makinesi tamir ustalarımız ile çamaşır makinesi arızalarını hemen çözebiliyoruz. Arçelik, Bosch, Siemens, Profilo, Vestel ve Hotpoint Ariston gibi ürünlerin orijinal parçalarına rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Markası ne olursa olsun tamir işlemlerine başladığımız da yedek parçaların çok zor bulunması halinde bile sizi mağdur etmiyor ve size elimizden gelen kolaylığı sağlıyoruz.

Çamaşır Makinesi Onarımı ve Bakım Önerileri

Çamaşır makinesinin bozulmasına neden olan en büyük etkenlerden biri de bakım yapılmaması ve makine arıza belirtisi gösterirken tamirin ertelenmesidir. Çamaşır makinesi tamirini yapmak için müşterilerimize gittiğimiz de, makinenin yıllardır bakım yapılmadığını kolaylıkla anlayabiliyoruz. Halbuki çamaşır makinesi onarımı ve çok kısa süre de yapılacak bakımının sizleri daha büyük maliyetlerden kurtaracağını söylemeliyiz.

İşte çamaşır makinesi tamircisi tarafından yapılması tavsiye edilen bazı bakım önerileri:

 1. Su tahliye pompası temizliği: Kıyafetlerin içerisinde bulunan bozuk para, kürdan, tel toka ve zincir gibi parçalar su tahliye pompasına takılmaktadır. Bu durum suyun tahliye edilmesini engellediğinden, en azından 3 ayda bir su tahliye pompa temizliğini öneriyoruz. Öneri: Çamaşır makinesi tamircisi ile bu işlemi gerçekleştirin.
 2. Filtre temizliği: Kurutmalı çamaşır makinesi ya da kurutma makinesi kullanıyorsanız, filtre temizliğini mutlaka yapmalısınız.
 3. Motor bakımı: Motor 7 yıl gibi bir süreden sonra bakıma ihtiyaç duyabilir. Motor bakımı da motor kömür değişimi, kontrolü, kablo aksamlarının kontrol edilmesi ve kollektör taşlamadan oluşmaktadır. Bu işlem sadece çamaşır makinesi tamircisi tarafından yapılmalıdır.
 4. Motor kayışı değişimi: Motor kayışında yıpranmadan görülebilir. Bu durum kasnağın ve motorun zarar görmesine neden olabilir. Motor kayışının yıpranmasını önlemek için yıl da bir kontrol edilebilir. Motor kayışını temin etmek için çevrenizde ki çamaşır makinesi servisi ve yedek parça satışını gerçekleştiren yerler ile iletişime geçin.
 5. Körük lastiği temizliği: Körük lastiği kapağın etrafındaki büyük lastiğin ismidir. Bu lastiğinin temizlenmesi ve belirli aralıklarla yırtık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Körük lastiği yırtık ise çamaşır makinesi tamircisinden randevu alın.
 6. Deterjan çekmecesi bakımı: Deterjan çekmecesi temizliğini atlamamalısınız. deterjan çekmecesi bir süre sonra kurumuş toz deterjan kalıntıları ile tıkanır. Mutlaka ay da bir bile olsa deterjan çekmece temizliğini yapmalısınız. Deterjan çekmecesine zarar vermemeye çalışın. Çatlaması halinde çamaşır makinesi tamiri yapan bir yer ile görüşme sağlayın.
 7. Temiz su hortumu değişimi: Musluktan çamaşır makinesi arasında yer alan hortumun bir kaç yılda bir değiştirilmesi gerekir. Hortumda şişmeler meydana geldiğinde patlamalar oluşabilir. Temiz su hortumunu nalbur ve çamaşır makinesi tamircisinden alabilirsiniz.
 8. Hortum sızdırmazlık kontrolü: Temiz su hortumunda bazı su sızıntıları oluşabilir. Eğer su sızdırıyorsa ve hortum da şişme de yoksa, o zaman conta değişimini yapıp temiz su hortumunu kullanmaya devam edebilirsiniz.
 9. Ventil filtre bakımı: Temiz su hortumunun makine tarafındaki bağlandığı parçaya ventil denir. Ventilin içerisinde filtre bulunur. Bu filtrenin belirli aralıkla temizlenmesi gerekir. Bu işlem genellikle çamaşır makinesi tamircisi, servisi ve bulaşık makinesi servisi ile işletmeler tarafından yapılmalıdır.

Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetleri

Çamaşır makinesi sorunlarından kısa süre de kurtulmak ve kalıcı çözüm bulmak için mutlaka iyi bir işletme ile çalışmalısınız. Aksi taktir de size verilen hizmetin sonrasında defalarca çamaşır makinesi teknik servis hizmeti almak zorunda kalabilirsiniz. Dilerseniz çamaşır makinesi teknik servis ihtiyaçlarınızın karşılanması ve gerçek bir çamaşır makinesi servisinden randevu almak için bazı çözüm önerilerinde bulunabiliriz.

Çamaşır makinesi ve kullandığınız diğer ürünlerin garantisi bittiğinde artık her defasında yetkili servislere gitmenizin zorunluluğu tamamen kalkmaktadır. Çamaşır makinesi tamirini yaptırmak için dilediğiniz buzdolabı servisi, bulaşık makinesi onarımını yapan yerler, çamaşır makinesi tamircisi ve ilgili markanın yetkili beyaz eşya servislerine götürebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Servis / Tamir Ücretleri

Çamaşır makinesi servis ücreti ile tamir ücretlerini aşağıda belirttik. Fiyatlar en az ve en çok olarak gösterilmiştir. Türkiye’de satışı çok az gerçekleştirilen ve yedek parçası çok fazla bulunmayan çamaşır makinesi tamir ücretleri değişiklik gösterebilir.

İşte arıza bul ekibi ve çamaşır makinesi tamircisi tarafından alınan ücretler;

ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİR / SERVİS ÜCRETLERİFİYATLAR
Çamaşır makinesi servis ücreti70₺ – 170₺
Çamaşır makinesi arıza tespit ücreti60₺ – 150₺
Çamaşır makinesi motor bakımı550₺ – 900₺
Su tahliye pompası değişim ücreti650₺ – 1600₺
Körük lastiği değişim fiyatı600₺ – 1400₺
Çamaşır makinesi kazan düşmesi ücreti2200₺ – 2800₺
Komple kazan değişimi 2. el / sıfır2600₺ – 5000₺

Hizmet Verilen Çamaşır Makinesi Markaları

İstanbul çamaşır makinesi servisi tarafından onarımı gerçekleştirilen bazı çamaşır makinesi markaları;

 • Arçelik
 • Beko
 • Bosch
 • Siemens
 • Vestel
 • Profilo
 • Regal
 • Samsung
 • Hotpoint
 • Ariston
 • LG
 • Altus
 • Electrolux
 • Finlux
 • Grundig
 • Hoover
 • Miele
 • Seg

Bize Ulaşın

Çamaşır makinesinde karşılaştığınız bütün sorunların tamiri, onarımı, bakımı ve arıza tespiti için çamaşır makinesi tamir ekibimize ulaşabilirsiniz. Size en yakın yeri öğrenmek ve İstanbul Anadolu yakası ile Avrupa yakasında ki şubelerimizden randevu almak için bizi arayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular FAQ

Çamaşır makinesi servisinden nasıl randevu alınır?

Çamaşır makinesi servisinden randevu almak için 0212 222 552222 telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde size yardımcı olabiliriz.

Çamaşır makinesi garantisi bitti. Ne yapmalıyım?

Çamaşır makinesi garantisi bittiğinde yetkili servis ya da özel çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçip çamaşır makinesi tamirini yaptırabilirsiniz.
Bizim size verdiğimiz garanti süresi bittiyse yeniden bize ulaşırsanız size uygun fiyata yardımcı olabiliriz.

En yakın çamaşır makinesi tamircisi nasıl bulunur?

En yakın beyaz eşya tamircisine ulaşmak için Google Haritaları kullanabilirsiniz. Örnek: En yakın çamaşır makinesi tamircisi

Çamaşır makinesi tamiri kaç gün sürer?

Çamaşır makinesi tamir süresi arızaya göre değişmektedir. Genellikle aynı gün içerisinde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Çok önemli arızalar içinde 2 – 5 arası teslim süremiz vardır.

Çamaşır makinesi servis ücreti alınıyor mu?

Çamaşır makinesi servis ücreti sadece onarımı gerçekleşmeyen / kabul etmeyen kişilerden alınır. Tamir işleminin onaylanması ile servis ücreti alınmaz.

Yorum yapın