Bosch Çamaşır Makinesi E8 Hatası Çözümü

Bosch çamaşır makinesinde görülen arızalarından biri de E8 arızasıdır. Bu arızayı tamir etmek için beyaz eşya servisi çalışanlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Peki Bosch çamaşır makinesi E8 arıza kodu tanımı, çözümü nedir biliyor musunuz?

Bu sorun bütün marka ve model çamaşır makinesinde görülebilir. Bu markalar çalışmaya devam ederken Bosch markası ile arızaya geçmektedir. Bunun da nedeni son derece güvenlik önlemleri ile donatılmasıdır. Şimdi gelin Bosch çamaşır makinesi E8 hata kodu tanımı ve çözüm yollarına hep birlikte bakalım.

E8 Arıza Kodu Nedir?

Bosch çamaşır makinesi E8 arıza kodu tanımı: Çamaşır makinesi bazı nedenlerden dolayı çok fazla su aldığını gösterir. Çamaşır makinesi fazla su aldığında E08 yada E8 hatası ile karşılaşırsınız. Genellikle su ventili arızası ya da su seviye sensör arızasından kaynaklanmaktadır.

E8 Hatası Çözümü

Bosch çamaşır makinesi E8 hatası çözümü; Bu hata ile karşılaştığınız da hemen kendinize şu soruyu cevaplamanız gerekiyor. Makineniz çalışmadan da yani kapalıyken de su alıyor mu? Yani kazanın içerisin de su gördünüz mü? Eğer cevabınız evetse su ventilini değiştirmeniz gerekmektedir. Hayır ise o zaman da çamaşır makinesi servisi ile görüşme sağlamalısınız.

E8 Hata Kodu Zorluk Derecesi

%82 – Zor

Bosch E08 Hatası Tamir Ücreti

Bosch çamaşır makinesi E8 arızası tamir ücreti: 780 TL – 1400 TL

Bosch Çamaşır Makinesi E8 Hatası Tamir Edilir Mi?

Bosch E8 ve E08 tamir edilebilen bir arıza türüdür. Bu sorun genellikle parça değişimi ile sonuçlanır. Her hangi bir ayar yapılan bir arıza türü değildir.

Yorum yapın