Bosch Çamaşır Makinesi E29 Hatası | Tüm Detaylar

Bosch çamaşır makinesi E29 hatası; Çok sık olmasa da genellikle eski makineler de karşımıza çıkan bir arıza türüdür. Peki Bosch E 29 arıza kodu nedir, çözümü, hatası, zorluk derecesi ve diğer işlemler nelerdir?

Bosch çamaşır makineleri harika bir teknoloji ile üretilen özel ürünlerdir. Her hangi bir arıza verdiğinde ekrana arıza kodunu göstererek kullanıcıya bilgi verir. Sizde bu arıza kodunu araştırarak kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz. İşte Bosch çamaşır makinesi E29 arıza kodu anlamı, çözümü ve tamir fiyatları ile ilgili tüm detaylar;

Bosch E29 Hatası Nedir?

E29 arıza kodu, makineye giren suyun hesaplanmadığını gösteren bir arıza türüdür. Bu arıza su sayacı bozulduğunda ortaya çıkar.

E29 Arıza Kodu Çözümü

İlk olarak bu arızayı fark ettiğiniz de yıkamanın hangi aşamasında olduğuna göz atın. Eğer ön yıkamalı bir program çalıştırıyorsanız ön yıkama modunu iptal edip daha kısa süreli bir program çalıştırmayı deneyin.

Bu şekilde Bosch çamaşır makinesi E29 hatasını vermez ise, ventil değişimi ya da ventil bağlı olan su sayacının değiştirilmesi gerekir.

E29 Arızası Kullanıcı Hatası mı?

Hayır. Bosch çamaşır makinesi E29 arızası bir kullanıcı hatası değildir.

E29 Hatası Tamir Zorluk Derecesi

%69 – Orta

Bosch E29 Arızası Tamir Ücreti

Bosch çamaşır makinesi E29 hatasını tamir etme ücreti: 1.100 TL / 2.200 TL

Bosch Çamaşır Makinesi E29 Arızası Tamir Edilir mi?

Bosch çamaşır makinesi E29 hata koduna bağlı arıza elbette tamir edilebilir. Bu arıza türü parça değişimi ile sonuçlanır. Deneyimli bir beyaz eşya servisi ustası ile çalışmanız yararınıza olacaktır.

Yorum yapın