Bosch Çamaşır Makinesi E26 Hatası | Tüm Detaylar

Çamaşır makinesinde oluşan her bir hata, arıza kodu şeklinde haber veren bir sisteme sahiptir. Bunlardan biri de Bosch çamaşır makinesi E26 hatası ve bunun birlikte gelen arıza belirtisidir.

Her bir arızanın bir nedeni ve anlamı olduğu gibi Bosch E16 arıza kodu ve diğer hata kodların birer anlamı vardır. Bunları bazen kendiniz çözseniz de genel itibariyle beyaz eşya servisi ve çamaşır makinesi tamiri yapan yerlere ihtiyacınız olacaktır. İşte Bosch çamaşır makinesi E26 arıza kodu anlamı, çözümü, zorluk derecesi, tamir ücreti ve tamirinin yapılıp yapılamaması ile ilgili bazı detaylar;

E26 Hatası Nedir?

Bosch E26 hatası; Çamaşır makinesi basınç sensörü okuma hatasıdır. Bu sensör arıza verdiğinde hata gerektiği yer de okumadığında E26 hatası verir.

E26 Arıza Kodu Çözümü

Çamaşır makinesinde E26 arızası çıkması üzerinde çamaşır makinesi tamircisi çağırmanız gerekmektedir. Maalesef bu önemli arızayı kendiniz tamir edemezsiniz.

E26 Arızası Kullanıcı Hatası mı?

Hayır. Bosch çamaşır makinesi E26 hatası bir kullanıcı hatası değildir.

E26 Hatası Tamir Zorluk Derecesi

%96 – Zor

Bosch E26 Arızası Tamir Ücreti

Bosch çamaşır makinesi E26 arıza ücreti: 950 TL / 2.500

Bosch Çamaşır Makinesi E26 Arızası Tamir Edilir mi?

Bosch sensör okuma hatası tamir edilebilen bir arızadır. Yalnız kendiniz bir kullanıcı olarak bu arızayı tamir edemezsiniz. Bosch çamaşır makinesinin garantisi varsa yetkili servisten randevu alınız.

Yorum yapın