Bosch Çamaşır Makinesi E20 Hatası | Tüm Detaylar

Bosch çamaşır makinesi E20 hatası, çok nadir görülen ve tamir edilmesi oldukça zor olan bir çamaşır makinesi arızasıdır.

Bosch E20 arıza kodu çok fazla karşımıza çıkmayan ama hata oluştuğunda çözümü için çok fazla uğraşılan problemlerden biridir. Bosch çamaşır makinesi E20 arıza kodu nedir, çözümü, nasıl giderilir, arıza nedenleri, tamir ücretleri ve daha bir çok konuya bu makalemizden ulaşacaksınız. İşte E20 hata kodu ile ilgili tüm detaylar;

E20 Hatası Nedir?

Bosch çamaşır makinesinde görülen E20 arızası “beklenen ısıtma” anlamına gelmektedir. Yani çamaşır makinesi su ısıtması gereken yerde suyu ısıtmamış olduğuna işaret etmektedir.

E20 Arıza Kodu Çözümü

Siz kullanıcı olarak Bosch E20 hata kodunu gideremez ve tamir edemezsiniz. Bu hata ile karşılaştığınız da makinenin fişini çekip 10 dakika bekleyin ve makineyi yeniden çalıştırın. Yeniden aynı arıza ile karşılaşırsanız çamaşır makinesi tamircisi ile iletişime geçmeden makineyi çalıştırmayınız

E20 Arızası Kullanıcı Hatası mı?

Hayır. E20 arıza kodu kullanıcı hatası değildir. Bazı zamanlar da kendi kendine ortaya çıkan bir arızadır.

E20 Hatası Tamir Zorluk Derecesi

%97 – Zor

Bosch E20 Arızası Tamir Ücreti

Bosch çamaşır makinesi E20 hatası tamir ücreti: 1.600 TL – 3.800 TL

Bosch Çamaşır Makinesi E20 Arızası Tamir Edilir mi?

Bosch çamaşır makinesinde görülen E20 hatası tamir edilebilen bir arıza türüdür. Bu kod arada bir çıktığı için tamir edilmesi biraz zahmetli olabilir. Bu nedenle Bosch çamaşır makinesi E20 hatasını tespit etmek için makine dükkana alınması gerekebilir.

Yorum yapın