Bosch Çamaşır Makinesi E11 Hatası Tanımı ve Çözümü

Bosch E11 arıza kodu ile karşılaştığınız da makineye elektrik gelmez veya ışıkları açılsa bile çalışmaz. Bosch çamaşır makinesi E11 hatası çok öenmli bir sorun olduğu için makineyi çalıştırmamalısınız.

Bosch çamaşır makinesi hata kodları E11 ile anlatmaya devam ediyoruz. E11 arıza kodu ortaya çıktığında hemen tamirinin yapılması gerekiyor. Peki bu sorun sizce makineden mi yoksa farklı bir sorundan mı kaynaklanıyor? Bosch çamaşır makinesi E11 arıza kodu nedir, tanımı ve çözümünü anlattık.

Bosch E11 Hatası Nedir?

Bosch çamaşır makinesi E11 hata kodu güç frekans arızası demektir. Makineye düşük veya tek faz elektrik gelmesi ile bu sorun meydana gelmektedir.

E11 Arıza Kodu Çözümü

E11 arıza kodu düşük güç hatası olmasından dolayı elektrik ile ilgili bir sorun varsa gidermeniz gerekmektedir. Düşük faz ya da tel faz elektrik tamiri için beyaz eşya servisi değil, öncelikle elektrikçi çağırmanız gerekmektedir.

E11 Hatası Zorluk Derecesi

%15 – Kolay

Bosch E11 Hatası Tamir Ücreti

Bosch çamaşır makinesi E11 arıza tamir ücreti: 100 TL / 250 TL

Bosch Çamaşır Makinesi E11 Arızası Tamir Edilir Mi?

Bosch çamaşır makinesi e11 hatası çamaşır makinesi hatası değildir. Elektrikçi çağırarak evinizdeki elektrik problemini giderebilirsiniz.

Yorum yapın